• Programma

    Datum - TijdThuisteamUitteamCompetitiePlaatsDetails
    za 25-sep. 09:00Heerenveen E2Joure E1E-jeugd njHEERENVEEN
    za 25-sep. 09:30Spannum E1Joure E2E-jeugd njSPANNUM
    za 25-sep. 11:00SIOS/Jumbo Wolvega F1Joure F1F-jeugd njWOLVEGA
    za 25-sep. 11:00SIOS/Jumbo Wolvega D2Joure D1D-jeugd njWOLVEGA
    za 25-sep. 12:00Joure A1Lemmer A1A-jeugd njJOURE
    za 25-sep. 13:30Joure 2DOS '46 5ReserveJOURE
    za 25-sep. 15:00Joure 1Pallas '08 1StandaardJOURE
    wo 29-sep. 20:00Joure MW1Wordt Kwiek MW1Midweek veld njJOURE
    za 02-okt. 09:00Joure F1Kinea F1F-jeugd njJOURE
    za 02-okt. 09:15Joure E1WWC E2E-jeugd njJOURE
    za 02-okt. 10:30Joure E2Wêz Warber en Fluch E1E-jeugd njJOURE
    za 02-okt. 10:30Joure D1Westergo D2D-jeugd njJOURE
    za 02-okt. 12:00Westergo A1Joure A1A-jeugd njBOLSWARD
    za 02-okt. 13:00Joure 2SCO/Motip Dupli 4ReserveJOURE
    za 02-okt. 14:30Joure 1DTL 1StandaardJOURE
    za 02-okt. 17:00ASVD 4Joure 3Senioren njDRONTEN
    ma 04-okt. 18:00Joure F1SIOS/Jumbo Wolvega F1F-jeugd njJOURE
    di 05-okt. 20:00Roreko 1Joure 1BekerDE WIJK
    wo 06-okt. 20:00Wordt Kwiek MW1Joure MW1Midweek veld njJUBBEGA
    za 09-okt. 09:30De Waterpoort E1Joure E1E-jeugd njSNEEK
    za 09-okt. 10:00Harich F1Joure F1F-jeugd njHARICH
    za 09-okt. 10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6Joure E2E-jeugd njREDUZUM
    za 09-okt. 10:45Harich D1Joure D1D-jeugd njHARICH
    za 09-okt. 11:00Joure A1Harich A2A-jeugd njJOURE
    za 09-okt. 12:30Joure 3Rood-Wit 4Senioren njJOURE
    za 09-okt. 14:00Lintjo 2Joure 2ReserveOLDEBERKOOP
    za 09-okt. 17:00Invicta/Frigro 1Joure 1StandaardKOLLUM
    di 12-okt. 20:15Oranje Zwart 6Joure 3Senioren njZWOLLE
    wo 13-okt. 20:00Heerenveen MW1Joure MW1Midweek veld njHEERENVEEN
    za 16-okt. 09:15Joure E2Spannum E1E-jeugd njJOURE
    za 16-okt. 10:30Joure E1Heerenveen E2E-jeugd njJOURE
    za 16-okt. 10:30Joure D1SIOS/Jumbo Wolvega D2D-jeugd njJOURE
    za 16-okt. 13:00Joure 2VZK/DIO/Donkerbroek/ODIS 2 ReserveJOURE
    za 16-okt. 13:00Lemmer A1Joure A1A-jeugd njLEMMER
    za 16-okt. 14:30Joure 1Flamingo's 1StandaardJOURE
    wo 20-okt. 20:00Joure MW1Drachten/Van der Wiel MW1Midweek veld njJOURE
    za 23-okt. 10:00Wêz Warber en Fluch E1Joure E2E-jeugd njGOUTUM
    za 23-okt. 14:00De Waterpoort 2Joure 2ReserveSNEEK
    za 23-okt. 15:30DTS (S) 1Joure 1StandaardSURHUIZUM
    za 23-okt. 16:30Joure 3Oranje Zwart 6Senioren njJOURE
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagCompetitie
    wo 22-sep.Drachten/Van der Wiel MW1Joure MW116 - 12regulier
    za 18-sep.Sparta (Ze) 1Joure 118 - 12regulier
    za 18-sep.Rood-Wit 4Joure 37 - 18regulier
    za 18-sep.Harich A2Joure A14 - 3regulier
    za 18-sep.Joure E1De Waterpoort E15 - 3 (2 - 0)regulier
    za 18-sep.Joure D1Harich D11 - 1regulier
    za 18-sep.Heerenveen 4Joure 27 - 15regulier
    za 18-sep.Joure E2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E613 - 1 (1 - 2)regulier
    za 18-sep.Joure F1Harich F12 - 12 (1 - 2)regulier
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Trainingsschema

    Nog niet beschikbaar.